O nas

Pasja do podróżowania, poznawania świata zrodziła w nas chęć do podzielenia się naszą pasją z innymi! Tak właśnie powstał nasz serwis. Sami często gęsto szukamy wszelkiego rodzaju informacji o miejscu, do którego się wybieramy. Dodatkowo często chcemy gdzieś się wybrać ale sami do końca nie wiemy gdzie i tu także z pomocą przychodzi nasz serwis – inspirujemy, dostarczamy informacje, pomagamy!

Podróże dookoła świata! Przewodniki turystyczne dla każdego
Podróże dookoła świata! Przewodniki i praktyczne poradniki turystyczne dla każdego

Napisz do nas

Jeśli chcesz się z nami skontaktować to najprościej będzie jeśli po prostu napiszesz do nas e-mail na adres [email protected]. Z chęcią poznamy Twoją opinie na temat naszego serwisu, podyskutujemy o kierunkach turystycznych oraz pomożemy w tematach turystycznych, na które będziemy znali odpowiedź!

O czym piszemy?

Tematem wiodącym naszego portalu jest turystyka, wakacje, podróże i wyjazdy. Piszemy o wszelkiego rodzaju tematach związanych z wypoczynkiem, tym aktywnym oraz bardziej leniwym. Staramy się pomagać dlatego piszemy o aktualnych cenach, o tym jak dojechać do celu, gdzie sprawdzić aktualną pogodę, publikujemy przewodniki, opisujemy atrakcje turystyczne w danym mieście, wyspie czy regionie oraz opisujemy zabytki i wszystko to co warto zobaczyć.

Udane wczasy i wakacje z Lasti.pl
Udane wczasy i wakacje z portalem turystycznym Lasti.pl

Współpraca

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą podjąć współpracę z naszym serwisem. Zarówno osoby chcące opublikować na łamach naszego portalu turystycznego swoje przygody a także tych, którzy chcą reklamować swoje usługi bądź produkty.

Masz pomysł na wzajemną współpracę? Napisz do nas na adres [email protected].

Nasza ekipa dokłada wszelkich starań aby Lasti.pl było miejscem, do którego zajrzysz przed każdą podróżą i do którego chętnie wrócisz po powrocie do domu aby zdać nam relację : )

Zastrzeżenia

Treści zawarte w tym serwisie zawierają prywatne opinie i poglądy jego autora i nie stanowią usługi, a w szczególności nie należy traktować ich jako porady w indywidualnej sprawie. Autor nie ponosi odpowiedzialności za skutki prawne wykorzystania prezentowanych informacji lub opinii.